Дитяча інтерактивна гра - Мишеняткова абетка


Дорогі наші читачі, сьогодні ми хочемо представити вашій увазі першу інтерактивну дитячу гру - Мишеняткова абетка! Це весела гра, де малюки дошкільного віку самостійно можуть вивчати український алфавіт та правильне написання букв, а також захоплююче грати та спостерігати, як оживають веселі ігрові персонажі.

Гра абетка створена не лише з навчальною метою, а й для загального інтелектуального розвитку дитини. Адже у абетці дитина не тільки вивчатиме букви, а й познайомиться з різними предметами, які досі їй були не знайомі, довідається про те, які звуки видають різні живі та неживі істоти, що оточують її з народження.

Завоювавши довіру батьків, розробники гри Мишеняткова Абетка вирішили продовжити розвивати свій проект, який допоможе діткам освоїти не тільки абетку, але й математику.

Мишеняткова Математика навчатиме ваших діток цифрам, рахунку, додавати та віднімати у формі міні-ігор. Гра допоможе розвивати логічне мислення ваших малюків та в ранньому віці полюбити цю чудову науку!

Ми вже долучилися до підтримки розвитку нового проекту, тому просимо і вас! Зробити свій вклад ви зможете за наступним посиланням: http://www.mousealphabet.com/ua/donation/


Сподіваємось, саме таких інтерактивних освітніх проектів для малюків буде ставати все більше й більше!


Детальна інформація про гру:
Веб сайт: http://www.mousealphabet.com/ua/
Грати онлайн: http://www.mousealphabet.com/ua/play/
Доступно в App Store: http://itunes.apple.com/app/misenatkova-abetka-first-ukrainian/id553447059
Версія для Android:: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.impulsis.games.mousealphabet.ua


Допомагаємо разом!
27 листопада у Херсонській обласній бібліотеці для дітей пройшло святкове підведення підсумків конкурсу малюнків на тему «Осінній ярмарок з Рафою».

У конкурсі взяли участь учні 1-4 класів із 17 шкіл Херсона. До бібліотеки надіслано 141 роботу. Малюнки могли побачити усі бажаючі протягом листопада. Організаторами конкурсу стали управління освіти Херсонської міської ради, Херсонська обласна бібліотека для дітей і головний спонсор та ініціатор –  журнал «Жирафа Рафа» (представник видавництва  ТОВ «SVS City-Media» Андрій Жнивін).

img

Позитивну атмосферу у залі бібліотеки створювали лісові героїні  -  персонаж відомого журналу «Жирафа Рафа» Білочка-Квіточка (бібліотекар Анжела Ракша)  і Сорока-Білобока (бібліотекар Олена Ліпкіна).

pb

Бібліотекарі в образі – (зліва направо) Анжела Ракша та Олена Ліпкіна

Діти відгадували загадки, дивились веселе відео «Малюють тварини»,  співали всім залом пісеньку «Про жирафу», а створений із глядачів  імпровізований ансамбль підігрував мелодію на іграшкових музичних інструментах.  Вокальний ансамбль «Зорепад» Херсонського державного будинку творчості (керівники Людмила Авраменко та Ольга Кузнєцова) порадував глядачів запальним виступом.

Дитячі роботи в різних стилях і жанрах – квілінгу, аплікації, натюрморту, пейзажу – оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли:
-          фотограф, кераміст, журналіст (голова журі) Жанна Возбранна,
-          завідувач відділу інтернет-послуг Херсонської обласної бібліотеки для дітей (секретар журі) – Світлана Хурса,
-          художник Ольга Пузир,

-          художники, члени громадського творчого об’єднання «Картон» Олена Мельник і Вероніка Шморгун.

Визначено 5 робіт в окремих номінаціях, в яких журі відмітило творчі здібності школярів:
-          Марка  Лугового, учня  школи №  21 у номінації «Чарівний пензлик»,
-          Любові Нагорної, учениці 4 кл. школи № 27 у номінації «Ліричний настрій»,
-          Марини Сидельникової, учениці 3 кл. навчально-виховного комплексу № 51 у номінації «Креативне втілення настрою»,
-          Марії Соболь, учениці 2 кл. школи № 30 у номінації «Друг журналу»,
-          Даніїла Зяблова, учня школи № 30 у номінації «Золоті рученята».

У номінації «Приз глядацьких симпатій» виграла робота Івана Пуствіна учня 28-ї школи.

На виставку до бібліотеки завітала головний майстер керамічної флористики, засновник дизайн-студії «Своє» Світлана Марусик, яка вирішила запросити  вісьмох учасників конкурсу на свій майстер-клас по роботі з холодною порцеляною. До майстерні підуть:
Володимир Коробков, школи № 27,
Мілана Лісна, учениця  школи № 27,
Анна Синюк, учениця школи № 27,
Кирило Матвєєв ,учень школи № 27,
Дарина Барилюк, школи № 27,
Валерія Нитченко, учениця  школи № 30,
Вікторія Мірзе, учениця школи № 12,
Віолета Лейтан, учениця школи № 12.

Після довгих дебатів визначено переможців конкурсу «Осінній ярмарок з Рафою»  у м.Херсон:

1-е місце –  Микита Кравченко, учень 2-А кл. школи № 51.
2-е місце – Анастасія Кобзар, учениця  школи № 30,
3-є місце посів Микита Чабаненко, учень 3-Б кл, школи № 30.

75 учасникам та 17 навчальним закладам вручено дипломи за активну участь у конкурсі.


Жирафа Рафа завітав у гості до Бібліотеки ім. О. Грибоєдова, де зустрів багато нових друзів з дитячого навчального закладу № 98 м. Києва!

Звичайно кожен отримав подарунок від Жирафчика!

18

19

Запрошуємо 1 вересня на Родинне свято на Хрещатику «Дай руку, першокласнику!» | Головне управління освіти і науки. ПОДАРУНОК ВІД ЖИРАФИ РАФИ ОТРИМАЄ КОЖЕН, ХТО ВІДВІДАЄ РОДИННЕ СВЯТО!!!!!! Детальніша інформація на сайті Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради http://www.guon.kiev.ua.